Професійна гігієна зубів є досить поширеною процедурою, оскільки окрім профілактики карієсу і захворювань ясен, вона дає змогу отримати красиву посмішку.

Процедура професійної гігієни полягає у видаленні зубного нальоту та каменю, адже саме вони є причиною кровоточивості та набряку ясен і характерного неприємного запаху з рота. Оскільки повністю вичистити важкодоступні місця в ротовій порожнині, де накопичуються зубні відкладення, в домашніх умовах практично неможливо, рекомендовано двічі на рік обстежуватися в лікаря-стоматолога. При необхідності він проведе професійну чистку зубів із застосуванням ультразвукового та содоструйного апаратів.

Ультразвуковий апарат застосовують при знятті зубного каменю, як над’ясенного так і під’ясенного. За допомогою спеціальної насадки зуби очищаються від каменю під дією вібрації та води. При професійній гігієні порожнини рота не варто боятися пошкодження зубів, пломб чи ясен, так як метод ультразвуку є абсолютно безпечним. Окрім того, під час процедури лікар може помітити ураження твердих та м’яких тканин ротової порожнини і вчасно вжити необхідних заходів для попередження ускладнень.

Для більш ретельного очищення проводиться мікроабразивне полірування содоструйним апаратом. Завдяки цій процедурі знімається пігментований та м’який зубний наліт. Суть методу полягає в поєднанні повітря, води та спеціального стоматологічного порошку, які подаються під тиском. Полірування содоструйним апаратом вважається найбільш ефективним серед інших способів чищення та відбілювання зубів.

Наші фахівці проводять огляд ясен на наявність запальних процесів, набряку, припухлості, таким чином попереджуючи можливе захворювання на пародонтит та пародонтоз. У разі необхідності – проводять лікування. Запальний процес в яснах спричиняють зубні відкладення, в яких накопичуються бактерії, і саме від таких відкладень позбавляє професійна чистка зубів.

У нашій клініці після гігієни проводять також фторування та покриття спеціальними лаками, що позбавляють будь-якої чутливості після проведення даної процедури.

Проведення професійних профілактичних і гігієнічних заходів, а також щоденний догляд за ротовою порожниною вдома – запорука здоров’я ваших зубів та привабливої посмішки.

ВЕКТОР-ТЕРАПІЯ

Пародонтит є одним з найбільш поширених стоматологічних захворювань, ним хворіє близько 90% людей після 40 років. Його небезпека полягає в запаленні м'яких тканин, що призводить в подальшому до руйнування кісткової тканини і зубоясенного з'єднання.

Початкові стадії розвитку захворювання пародонтиту в більшості випадків не сприймаються  пацієнтом як такі, що вимагають негайного стоматологічного втручання. Через це захворювання прогресує: поступово  запалення поширюється, збільшується кровоточивість, спостерігається рецесія ясен і оголення кореня зуба. Ще донедавна лікування подібних проблем було болючим і вимагало багато часу.

Однак використання сучасного обладнання дозволило зробити процедуру максимально безболісною і швидкою. У своїй роботі фахівці «Стоматологічна клініка 1» застосовують ультразвукову систему «Vector» від провідного виробника стоматологічного обладнання німецької корпорації "Durr Dental”. Її унікальність від інших способів лікування полягає в акуратному видаленні бактеріальної біоплівки зубних каменів за допомогою високочастотних ультразвукових коливань. При цьому пошкодження здорових тканин не відбувається за рахунок високого ступеню локалізації вібраційного впливу.

ЧОМУ «ВЕКТОР»?

  • Без болю і максимально обережно для емалі та дентину;
  • Усунення бактерій, над'ясенного та під’ясенного каменю;
  • Найбільш ретельний з існуючих засобів для очищення кишень біля ясен;
  • Єдина альтернатива хірургічним методам лікування.

Ультразвукова система «Вектор» - це реальний спосіб продовжити життя зубам, підтримати кісткову тканину і вилікувати пародонтит без хірургічного втручання і без пошкодження м'яких тканин. Він видаляє причину захворювання - відкладення зубного каменю, токсини і бактерії нижче рівня ясен, глибоко в ясенній кишені.

ПРИНЦИП ДІЇ

Vector створює в приясенній кишені ультразвукові коливання, які знищують максимальну кількість патогенних мікроорганізмів. При цьому, верхня частина кореня і всі важкодоступні ділянки очищаються від хвороботворного нальоту, а потім ясенні кишені до самого дна ретельно промиваються.

РЕЗУЛЬТАТИ ЛІКУВАННЯ

Іноземні дослідження і наш практичний досвід показали високу ефективність такого профілактичного способу лікування пародонтиту. Перші результати ви відчуєте вже через пару днів, а після закінчення лікування зможете позбутися від захворювання - зникне запах з рота, свербіж в яснах, кровотеча, рухливість зубів. Найважливіше, що і лікування із застосуванням хірургічного втручання (кюретаж), і Вектор-терапія дають однакові позитивні результати.