Основним принципом наших стоматологів є зберігання зубів, але, нажаль, не у всіх випадках можна обійтись без хірургічного втручання.

Причин може бути кілька: надмірні пошкодження зуба, тріщини (злами) зуба, сильні болі при прорізуванні зубів мудрості, пухлина, перелом або тріщина щелепи, неможливість реставрувати зуб. В такому випадку наш стоматолог пропонує пацієнту видалити його. У будь-якому випадку, рішення про видалення зубів приймається після ретельного обстеження порожнини рота. Якщо Вам все таки не обійтись без видалення зуба, то наші стоматологи – хірурги зроблять це швидко, безболісно і з максимальним збереженням кісткової тканини.

Хірургія в стоматології в багатьох пацієнтів асоціюється переважно із страхом перед процедурою. Але у нашій клініці Ви забудете про це!

Адже будь-які хірургічні втручання у «Стоматологічній клініці 1» проводиться дбайливо і атравматично,  щоб виключити пошкодження навколишніх тканин, тим самим уникнути ускладнень в період реабілітації. Наші кваліфіковані стоматологи-хірурги здійснюють маніпуляції ефективно, не завдаючи пацієнтові болю та дискомфорту.

Хірургія у стоматології включає:

  • операції по видаленню зубів, коренів, імплантів;
  • пластика вуздечок (губи та язика);
  • резекція верхівок кореня;
  • лікування періоститу (розтин, дренування);
  • імплантація;
  • синус – ліфтинг;
  • пластика альвеолярного паростку;
  • та багато іншого.

 

Активний розвиток стоматології переважно повязаний з великою кількістю пацієнтів, котрим необхідне заміщення дефектів та деформацій зубного ряду за допомогою дентальної імплантації. Велике значення для успішної реабілітації після встановлення дентальних  імплантів є дотримання лікарем протоколу оперативних втручань та коректний підбір ортопедичних конструкцій, а також дотримання рекомендацій та особистої гігієни пацієнта.

Хірургічні процедури у нашій клініці – це багаторічний досвід  фахівців, які є передовими спеціалістами у цій галузі.

Наші фахівці забезпечать вам найкращий підхід та результат у проведенні найскладніших оперативних хірургічних втручань!