У «Стоматологічній клініці №1» завдяки сучасному обладнанню та висококваліфікованим спеціалістам ми проводимо лікування у найскладніших випадках. 

Випадки, у яких проводимо «лікування під мікроскопом»:

  • для визначення входу та кількості кореневих каналів;
  • лікування важкопрохідних каналів та пломбування зубів з атиповою будовою;
  • первинна та вторинна ендодонтія;
  • переліковування раніше неякісно пломбованих каналів;
  • видалення анкерів та зламаних інструментів каналу;
  • хірургія та ортопедія;
  • пломбування та реставрація;

Ендодонтія - це розділ стоматології, який вивчає лікування каналів зуба та його тканин. 

Більшість ендодонтичних методів лікування проводяться за допомогою стоматологічного мікроскопа із багатократним збільшенням. Завдяки мікроскопу можна побачити найменші каріозні вогнища, найдрібніші деталі в порожнині зуба. Дуже сильне безтіньове освітлення мікроскопа чудово відображає внутрішню частину каналів. Це забезпечує високу точність роботи та повний контроль її перебігу, що дає понад 90% довготривалого успіху в лікуванні. Під час мікроскопічного огляду ми можемо побачити згини, найнепомітніші розгалуження та знайти вузькі та додаткові канали в порожнині зуба, видалити зламаний інструмент каналу, закрити перфорацію та повторно обробити канал. Якість лікування гарантовано збільшується в рази!

Перед роботою з мікроскопом ізольовують зуб, накладаючи кофердам і таким чином захищаючи його від попадання слини, попереджаючи травмування м’яких тканин та контакту з усіма ліками, а також потраплянню дрібного інструментарію у дихальні шляхи.

Метою ретельного лікування кореневих каналів є видалення залишків бактерій з порожнини зуба. Ми використовуємо професійні ручні та машинні інструменти для кореневих каналів.

 Сьогодні лікування зубів під мікроскопом стало запорукою візуального контролю і найвищої якості всіх дій, що проводить лікар-стоматолог. Переконайтесь у цьому самі, завітавши до нашої клініки!