Ви досі боїтеся переступити поріг кабінету стоматолога ? Впевнені,  що Вас чекає страшенний біль та злий лікар-стоматолог? Достатньо боятися! Забудьте про страх назавжди! Вам саме до нас!

Адже «Стоматологічна клініка 1», що має сучасне обладнання для проведення седації, є одна з найкращих у Львові, яка гарантує високу безпеку пацієнта під час процедури. А спеціалізовані лікарі та анестезіологічна команда якісно та надійно забезпечать комфортне лікування уві сні.

Чи безпечне лікування для дітей у медикаментозному сні? Розвіюємо міф.

Препарати, що використовуються для седації  -  прирівнюються до прийому знеболюючих протизапальних препаратів та антибіотиків, швидко вводяться і виводяться, не накопичуються в організмі, не викликають звикання та відповідають високим стандартам сучасної медицини.

А от лікування без седації може бути більш небезпечним для дітей, оскільки несе ймовірність отримання психологічної та фізичної травми.

Лікування «уві сні» рекомендоване в наступних випадках:

  • Страх;
  • Велика кількість зруйнованих зубів, що потребують лікування;
  • Алергічні реакції на введення місцевого знечулення;
  • Негативний попередній досвід відвідування стоматолога;
  • Обмежений термін лікування.

Рекомендації щодо медикаментозної седації:

  • потребує обов’язкового попереднього обстеження (загальний аналіз крові, для дорослого – аналіз крові на вміст цукру та ЕКГ);
  • в день проведення процедури необхідно утриматись від прийому їжі до 4-ох год., а рідини – до 3- ох год.

Не тільки діти можуть піддаватися страху перед стоматологом, а й дорослі. Тому, якщо у Вас великий об’єм роботи і страх з дитинства, Вам також рекомендовано лікування «уві сні».

Що таке медикаментозна седація?

Седація – це безпечне, швидке та надійне лікування в поверхневому медикаментозному сні, при якому людина розслаблена та спокійна. Головна особливість такої процедури полягає в тому, що людина занурюється в розслаблений стан, при цьому залишаючись в свідомості. Але седація не є заміною наркозу, оскільки унеможливлює проведення багатьох стоматологічних маніпуляцій та потребує додаткової місцевої анестезії.

Вас чекають кваліфіковані лікарі, просторі кабінети з найкращим обладнанням та привітна атмосфера, що залишать Вам лише приємні спогади про стоматологічні процедури!