Часто люди соромляться своєї посмішки. Причиною цього може стати неправильний прикус або ж нерівні зуби, які дуже часто з фізіологічних недоліків ризикують перетворитись в комплекси. Пропонуємо ознайомитися з тим, хто такий ортодонт та що таке ортодонтія, - як перший крок до Вашої ідеальної посмішки.

ОРТОДОНТІЯ – це вузька спеціальність в стоматології, яка вивчає причини формування неправильного прикусу та розміщення зубів. Займається виправленням, попередженням аномалій розташування зубів та порушень прикусу.

У нашій клініці працюють одні з найкращих ортодонтів, фахівці з багаторічним досвідом, завдяки яким наші пацієнти отримали красиву та бездоганну посмішку. Адже для цього є безліч варіантів: брекети (керамічні, металеві та ін..), невидимі капи, пластинки. Переконайтесь у цьому самі!

НЕВИДИМІ КАПИ – елайнери, найзручніші на сьогоднішній день з усіх існуючих. Вирівнювання зубів капами – це альтернатива виправлення прикусу брекетами. Капи  дуже тонкі й легкі у використанні. Вони виготовлені з прозорого пластику, мають гладку поверхню й щільно прилягають до зубів. При використанні елайнерів зуби набувають яскравого блиску, що нагадує стан після гігієнічного полірування. Невидимі капи абсолютно не привертають увагу оточуючих, дозволяють виправити неправильний прикус, не використовуючи брекет - системи.

ПЛАСТИНКИ ДЛЯ ЗУБІВ – це ортодонтичні конструкції для виправлення прикусу. Вони надають м’який вплив на певні ділянки зубного ряду, змушуючи його приймати правильне положення. Найчастіше ставлять пластини на зуби дітям при незначних викривленнях прикусу.

КОМУ І НАВІЩО ПОТРІБНІ ПЛАСТИНКИ ДЛЯ ЗУБІВ?

Конструкції активно використовують для вирівнювання прикусу на стадії росту  та формування зубного ряду. Ставити пластинки для зубів дітям рекомендується з метою:

  • Виправлення незначних викривлень прикусу, зубів;
  • Запобігання зміщення зубного ряду внаслідок ранньої втрати молочних зубів і відсутності на їх місці постійних;
  • Утримання зубів у правильному положенні;
  • Стимуляції або гальмування росту щелепи;
  • Профілактика викривлення зубів, якщо є передумови;
  • Корекція форми щелепових кісток.

Дитяча пластинка для зубів дозволяє на ранній стадії здійснити вирівнювання прикусу. Але вона ефективна лише при незначних викривленнях, в більш серйозних випадках доводиться ставити брекети.

Брекет-система – це незнімний ортодонтичний апарат, призначений для корекції положення окремих зубів, форми зубного ряду і прикусу в цілому. Брекети створені для вирішення проблем з прикусом. Вони, насправді, можуть вирішити складні проблеми, але слід пам’ятати, що не все можна зробити лише за допомогою брекетів і план лікування складає лікар після ретельної діагностики.

ЗАЛЕЖНО ВІД МАТЕРІАЛУ, З ЯКОГО ВИГОТОВЛЕНІ, БРЕКЕТИ, БУВАЮТЬ:

  • металеві
  • керамічні
  • сапфірові.

Перед фіксацією важливо провести санацію ротової порожнини: пролікувати карієс, запалення ясен, провести видалення зубів мудрості тощо.