Орієнтовна ціна: 3500 грн

Протезування зубів дозволяє відновити втрачені або зруйновані зуби за допомогою різних інноваційних знімних і незнімних конструкцій.

Протезування зубів необхідне для відновлення естетичної та жувальної ефективності, адже втрата зуба додатково створює навантаження на інші зуби, порушуючи весь зубний ряд та ускладнюючи  процеси розжовування їжі. У таких випадках стоматологічна практика розглядає протезування, як необхідний крок для пацієнтів будь-якої вікової категоріі.

Завдяки сучасним технологіям та матеріалам ортопедична стоматологія набула більш естетичного харатеру. На зміну «золотим посмішкам» епохи 90-х років з’явились безметалеві коронки та вініри, які мають високу міцність, забезпечуючи довготривалий результат протезування.

Існують різні характеристики зубних протезів, що розрізняються за будовою, кріпленням, товщиною. Залежно від стану ротової порожнини клієнта та загального стану здоров’я, можна запропонувати один з видів знімного протезування. На консультації стоматолог нашої клініки детально розповість про особливості кожного з них.

Знімні протези прийнято ділити на:

  • повні – встановлюються пацієнтам з повною відсутністю власних зубів. Наслідком відсутності кісткової тканини зуба є те, що втрачається нормальна функція жування.
  • часткові – встановлюються пацієнтам, при наявності 1 або більше своїх зубів. Ці зуби послужить опорою, що дозволяє розподілити жувальну навантаження. Основною перевагою часткового протезування є те, що тканини ясен менше пошкоджуються і не виникають болючі відчуття під час жування.

Знімні конструкції для протезування бувають:

  • Нейлонові – гіпоалергенний вид, що застосовується в основному при одиничному і часткову відсутність зубів. У порівнянні з пластиковим, нейлонове протезування виглядає більш естетично. Зубні протези з нейлону м`які та відрізняються своєю комфортністю по відчуттях пацієнта. До недоліків такого протезування відносять неприємні відчуття, які супроводжують пережовування їжі та швидке просідання протезів;
  • Бюгельні – складаються з металевого каркаса. На ньому встановлено нейлоновий базис або рожева пластмаса з закріпленими штучними зубами. Такі знімні зубні протези використовуються коли зуби відсутні частково. Бюгельні знімні конструкції заповнюють жувальну функцію краще пластикових і нейлонових. До того ж, їх термін служби перевищує 5 років. Мінусом даного виду протезування можна назвати тільки високу ціну. Але враховуючи якість та довгий термін носіння, цей фактор може оправдатись.
  • виготовлені з акрилової пластмаси. Базис знімною конструкції виконують у природних відтінках, щоб вони відповідали природному кольору ясен пацієнта. Часткові знімні протези фіксують за допомогою кламерів, своєрідних гачків з дроту, які охоплюють опори, збережені зуби. До мінусів протезування пластиковими конструкціями відносять великий розмір протеза, довгий період звикання, не міцну фіксацію на нижній щелепі.

Лише у нашій клініці є одні із найкращих  лікарів, які зможуть допомогти Вам відновити посмішку!

Записатись
Приклад виконаних робіт