Робота терапевта-стоматолога полягає в лікуванні карієсу і його ускладнень (пульпіту і періодонтиту). Встановлення пломб, реставрація зубів, фотоплімерні вініри, ендодонтичне лікування, пломбування каналів пастами, гутаперчивими штифтами, встановлення внутрішньоканальних штифтів, лікування некаріозних уражень зубів, герметизація фісур, лікування захворювань слизової оболонки порожнини рота, проведення інфільтраційної, провідникової, інтралігаментарної анестезії – це далеко не повний перелік послуг, які надає терапевт.

Терапія в стоматології – це консервативне лікування захворювань ротової порожнини без видалення зубів. Основні завдання з лікування зубів для професійного стоматолога-терапевта «Стоматологічної клініки 1»:

  • попередження та усунення карієсу, а також його ускладнень;
  • відновлення та косметична реставрація зубів;
  • ліквідація хронічних осередків інфекції;
  • усунення підвищеної чутливості;
  • лікування патологічної стертості зубів.

Своєчасна зубна терапія, виконана зусиллями наших стоматологів-професіоналів, гарантує збереження зубів навіть при серйозних ураженнях. Лікування є безболісним, а за потреби чи за бажанням пацієнта, лікарями  використовується дієва місцева анестезія.

Каріозний процес за відсутності належного лікування призводить до серйозних ускладнень - пульпіту та періодонтиту. У разі пульпіту (запалення внутрішньої тканини зуба) необхідно видалити нерв та запломбувати відкриту порожнину. У випадках періодонтиту (глибокого запалення кореня зуба та тканин, які до нього прилягають), окрім видалення уражених тканин, зубна терапія у нас супроводжується також додатковим медикаментозним лікуванням.