На сьогодні процедура відбілювання зубів є досить популярною. Все частіше люди із здоровими зубами хочуть відкоригувати їхню форму, покращити колір та естетичний вигляд. Професійне відбілювання, зроблене лікарем-стоматологом, набагато ефективніше за домашнє. В максимально короткий термін ми отримуємо результат - висвітлення до 8-ми тонів. Відбілювання зубів включає в себе застосування різних засобів, а також використання спеціальних матеріалів, з метою отримання максимально білого кольору Ваших зубів.

У яких випадках рекомендується відбілювання зубів?

В нашій клініці використовується відбілювання зубів системою PHILIPS ZOOM. При відбілюванні зубів відбувається не тільки усунення поверхневих плям на зубах і жовтизни, а змінюється відтінок зуба від темнішого до світлішого. Ця система є високоефективною і безпечною. Що не менш важливо, вона є безболісною і не становить жодного ризику для здоров’я. Сама процедура триває  до 1-їгодини, кількість необхідних сеансів вирішує лікар разом з пацієнтом в процесі роботи.

Обов’язково нагадуємо, що ефективність проведення процедури залежить від професіоналізму лікаря-стоматолога, особливостей організму пацієнта і гігієни, як до, так і після процедури.

Догляд за зубами після відбілювання.

Зуби необхідно чистити мінімум двічі на день, після кожного вживання їжі необхідно ополіскувати ротову порожнину водою чи спеціальними засобами. За призначенням лікаря-стоматолога – використання зубної нитки, йоржиків, правильно підібрані зубна паста і щітка. Протягом одного тижня важливе дотримання безкольорової дієти (виключаємо з раціону каву, чай, соки, вино, кока-кола, буряк тощо). Мінімум один-два рази в рік необхідно проводити професійну гігієну ротової порожнини. Виконуючи всі вищезазначені вимоги, - ви станете володарем сяючої посмішки на довгий період часу!

     Ваша щира посмішка – найкращий результат для нас!